0 Nagyterem
2022 05.23 05.24 05.25 05.26 05.27 05.28 05.29
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00-10:30
10:30-11:00
11:00-11:30
11:30-12:00
12:00-12:30
12:30-13:00
13:00-13:30
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 Mazsorett Forma Fitt Nagyversenyzők Forma Fitt Forma fitt kisversenyzők Forma Fitt Nagyversenyzők
15:30-16:00 Kisversenyzők
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30 Forma Fitt Kisversenyzők Forma Fitt kezdő kisisk. Forma Fitt Kezdő kisisk. Forma Fitt Kisversenyzők
17:30-18:00 Forma Fitt
18:00-18:30 Kangoo Nagyversenyzők
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00
21:00-21:30
Kisterem
2022 05.23 05.24 05.25 05.26 05.27 05.28 05.29
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00-10:00 Milán személyi edzés
10:30-11:30 Milán személyi edzés
12:00-13:00 Milán személyi edzés
14:30-15:00
15:00-15:30 Milán személyi edzés
15:30-16:00 Milán személyi edzés
16:00-16:30 Forma Fitt kezdő kisiskolás
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00 Elite Fighters Elite Fighters Elite Fighters Elite Fighters
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00 Aikido Aikido
20:00-20:30
20:30-21:00
Gyermekmegőrző
2022 05.23 05.24 05.25 05.26 05.27 05.28 05.29
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
8:30-9:30 Kata Jóga
9:00-10:00 Jóga (bejelentkezés)
14:00-15:30
16:00-16:30
16:30-17:00 Breakness Fili
17:00-17:30 Zsírbontó alakformáló Emi Zsírbontó alakformáló Emi
17:30-18:00 TRX Fili Breakness Fili
18:00-18:30 Nyújtás Emi Nyújtás Emi
18:30-19:00 TRX Fili
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
2.Emeleti terem
2022 05.23 05.24 05.25 05.26 05.27 05.28 05.29
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
9:00-10:00
16:00-16:30 Mazsorett Mazsorett
16:30-17:00 Ovis torna Ovis torna
17:00-17:30 Kung-fu Kung-fu
17:30-18:00
18:00-18:30 Kung-fu
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00 Milán személyi edzés
20:00-20:30
3.Emeleti terem
2022 05.23 05.24 05.25 05.26 05.27 05.28 05.29
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
9:00-10:00
16:00-16:30 Karlóczy kezdő Karlóczy kezdő
16:30-17:00 Karlóczy karlóczy
17:00-17:30 W.T Olimpiai Taekwondo W.T Olimpiai Teakwondo W.T Olimpiai
17:30-18:00 Taekwondo Szücsi Taekwondo Szücsi Taekwondo
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30