Nagyterem
2022 09.26 09.27 09.28 09.29 09.30 10.01 10.02
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
9:00-10:30 RG
10:30-11:00
11:00-11:30
11:30-12:00 Forma Fitt SE Nagyversenyző
12:00-12:30
12:30-13:00
13:00-13:30
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 Mazsorett Forma Fitt Forma Fitt Nagyversenyzők
15:30-16:00 Kisversenyzők
16:00-16:30 Forma Fitt Nagyversenyzők
16:30-17:00 RG RG
17:00-17:30 Forma Fitt Kisversenyzők Forma Fitt Kisversenyzők
17:30-18:00 Forma Fitt
18:00-18:30 Nagyversenyzők
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00
21:00-21:30
Kisterem
2022 09.26 09.27 09.28 09.29 09.30 10.01 10.02
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00-10:00
10:30-11:30
12:00-13:00
14:30-15:00
15:00-15:30 FormaFitt SE balett FormaFitt SE balett
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00 RG kezdő Elite Fighters Milan RG kezdő Elite Fighters kezdő Milan Forma Fitt kezdő kisiskolás
17:00-17:30
17:30-18:00 Elite Fighters Misi Elite Fighters kezdő Milan Elite Fighters Misi Elite Fighters Milan
18:00-18:30
18:30-19:00 Eskrima Kangoo Andris Eskrima
19:00-19:30
19:30-20:00 Aikido Aikido
20:00-20:30
20:30-21:00
Gyermekmegőrző
2022 09.26 09.27 09.28 09.29 09.30 10.01 10.02
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
8:30-9:30 Kata Jóga
9:00-10:00 Jóga (bejelentkezés)
14:00-15:30
16:00-16:30
16:30-17:00 Breakness Fili
17:00-17:30 Zsírbontó alakformáló Emi Zsírbontó alakformáló Emi
17:30-18:00 TRX Fili Breakness Fili
18:00-18:30 Nyújtás Emi Nyújtás Emi
18:30-19:00 TRX Fili
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
2.Emeleti terem
2022 09.26 09.27 09.28 09.29 09.30 10.01 10.02
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
15:00-16:00 Forma Fitt nagyversenyző
16:00-16:30 Mazsorett Hip-Hop Forma Fitt kezdő Brigi Hip-Hop
16:30-17:00
17:00-17:30 Kung-fu Kung-fu
17:30-18:00
18:00-18:30 Légtorna Kung-fu Légtorna
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
3.Emeleti terem
2022 09.26 09.27 09.28 09.29 09.30 10.01 10.02
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
9:00-10:00
16:00-16:30 Forma Fitt kezdő kisiskolás /
16:30-17:00 Forma Fitt – Ovistorna
17:00-17:30 W.T Olimpiai Taekwondo 16:30 Forma Fitt Ovistorna W.T Olimpiai Teakwondo W.T Olimpiai
17:30-18:00 Taekwondo Szücsi Taekwondo Szücsi Taekwondo
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30